دکوراسیون
×
خانهآموزش طراحی سایتچرا شرکت ها نیاز به سایت دارند؟

چرا شرکت ها نیاز به سایت دارند؟

شرکت ها برای اطلاع رسانی و معرفی بهتر محصولات و خدمات نیاز به طراحی سایت شرکتی پیدا می کنند.  در این مقاله دلایل بیشتری در مورد نیاز شرکت ها به سایت گردآوری شده است بنابراین به شما توصیه می کنیم این مقاله را تا آخر بخوانید.

طراحی سایت شرکتی براساس اصول سئو یکی از ترین نیازهای هر شرکتی است. وب سایت هانت با طراحی سایت شرکتی براساس آخرین متدهای سئو می تواند این نیاز شرکت ها را به طور کامل برطرف کند.

دلایل نیاز شرکت ها به سایت

معرفی بهتر شرکت، محصولات و خدمات

یک شرکت برای معرفی کامل خدمات و محصولات خود نیاز به ابزای دارد که به صورت ۲۴ ساعته بتواند به مشتریان اطلاع رسانی کند. یک وب سایت هفت روز هفته و ۲۴ ساعته در اختیار شما و مشتریان است در حالی که شما از هیچ کارمندی نمی توانید درخواست کنید این کار را برای شما انجام بدهد.

رقابت با رقبا

آیا می دانستید شرکت های دیگر قبل از شما از امکانات این ابزار کاملا بروز و کارآمد استفاده کرده اند؟ اما چرا؟ چون می دانند در حال حاضر بیشتر مشتریان آنها در اینترنت به دنبال خدمات و محصولاتی هستند که آنها را ارائه می دهند.

افزایش فروش

آیا می دانستید اولین نتیجه از نام محصولات شما در موتور جستجوی گوگل رهبر صنعت شما بوده و به راحتی می تواند قیمت محصول و خدماتی که شما ارائه می دهید را تعیین کند! جایگاه اول در لیست نتایج موتور جستجوی گوگل بیشتر مورد اعتماد مشتریان قرار می گیرد و احتمال بیشتری دارد که مشتریان آن شرکت را انتخاب کنند. برای بدست آوردن جایگاه بهتر در نتایج موتور جستجوی گوگل می توانید از خدمات سئو وب سایت هانت کمک بگیرید.

فروش کشوری به جای محلی

دیگر زمان پخش کردن تراکت و پخش کردن تراکت گذشته است. به جای این که محصولات خود را در سطح شهر خود ارائه بدهید با داشتن وب سایت محصولات و خدمات خود را به تمام کشور و یا حتی جهان ارائه بدهید.

افزایش اعتماد مشتریان

برای افزایش حس اعتماد در مشتریان نیاز به وب سایت شرکتی حرفه ای دارد. چرا که وب سایت نماینده شرکت شماست و مانند کارمندی است که باید با لباسی آراسته و مناسب در جلوی مشتریان ظاهر گردد. وب سایت باید با جدیدترین اصول UX (تجربه ای که کاربر از وب سایت شما بدست می آورد. به زبان ساده تر تمامی المان های وب سایت به صورتی در اختیار مشتریان قرار بگیرد تا بدون هر حس گنگی بتواند از امکانات وب سایت استفاده کند.) و به صورت واکنشگرا (یعنی وب سایت برای هر دستگاه با هر اندازه صفحه نمایش قابل استفاده باشد.) و گرافیک طراحی شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات طراحی سایت شرکتی به وب سایت هانت مراجعه نمایید.